Książka

„Padnij. Powstań. Życie po udarze” to prawdziwa, poruszająca historia Jacka Rozenka, która pokazuje, że siła woli, w sytuacji tak ekstremalnej, potrafi zdziałać cuda. Zobaczysz, że wyjdziesz z tego. Zrobimy to razem.

„Udar zmienił moje życie. Ale był też najcenniejszą lekcją, jaką mogłem dostać. Dzięki niemu zrozumiałem, jak wielka siła jest we mnie.” Jacek Rozenek

Aż 90 tysięcy Polaków rocznie ulega udarowi mózgu. To trzecia przyczyna zgonów i jeden z głównych powodów niepełnosprawności. Jacek Rozenek przeszedł udar w wieku 50 lat, stracił wszystko: zdrowie, pracę, stabilizację i miłość. Ale nie utracił woli walki i odwagi. Chce teraz pomóc tym, którzy czują, że walka o zdrowie jest ponad ich siły.

Jego mozolny powrót do życia i sprawności to nieustanne przełamywanie barier i borykanie się z losem. W szczerej książce napisanej wspólnie z dziennikarzem i pisarzem Sergiuszem Pinkwartem, otwarcie pisze o upadkach i podnoszeniu się z dna beznadziei.

Książka „Padnij, Powstań” to poradnik dla dotkniętych  udarem, a także ich rodzin, napisany z punktu widzenia człowieka, który przeszedł bardzo trudne chwile. Znajdziemy tu też rozmowy z lekarzami, psychologiem i praktyczne zestawy ćwiczeń. 

TYLKO W PRZEDSPRZEDAŻY CENA 49,90 I AUTOGRAF JACKA ROZENKA

Premiera: wiosna 2022

jacek rozenek udar książka
Przewiń do góry