KIM JESTEŚMY

KIM JESTEŚMY?

jacek rozenek udar książka

Nasza wizja

Udar to choroba, która zmienia życie całej rodziny. Najgorsza jest bezradność, poczucie osamotnienia i beznadziei. Chcemy, by każda osoba dotknięta tą chorobą wiedziała gdzie się zwrócić, co robić i jak postępować, żeby dać sobie i swoim najbliższym szansę na powrót do satysfakcjonującego życia. Do tego potrzebna jest silna motywacja u osoby chorej i świadomość w społeczeństwie tego, jak ważne jest mądre wsparcie w przypadku choroby, na którą zapadnie co szósty z nas. Jacek Rozenek wie z własnego, bolesnego doświadczenia, jak bardzo człowiek dotąd sprawny i nagle dotknięty udarem potrzebuje motywacji do podjęcia walki. Dlatego nic nie zastąpi jego osobistego świadectwa i wsparcia. I to właśnie chcemy chorym dać. Zarówno dzięki książce „Padnij, powstań”, jak i bezpośrednim spotkaniom Jacka z pacjentami udarowymi i ich rodzinami. Życie po udarze to dług i misja. By wspierać ludzi, którzy w walce z udarem tracą siły i nadzieję. Żeby już nikt nigdy nie był w tej chorobie sam. Po to jesteśmy.

jacek rozenek ćwiczenia

Nasza misja

Jacek Rozenek przeszedł ciężki udar, po którym musiał się zmierzyć ze wszystkimi konsekwencjami, które w Polsce spadają na ciężko chorych: od niewydolnej służby zdrowia i braku dostępu do szybkiej i właściwej rehabilitacji, po kłopoty z powrotem do pracy i trudności finansowe. A to wiązało się z prostą konsekwencją – nie płacisz raty, lądujesz na bruku. Pisze o tym w książce „Padnij, powstań!”. Wie ile wysiłku wymaga podźwignięcie się z dna i dlatego chce ze wszystkich sił wspierać wszystkich, którzy znaleźli się w takiej sytuacji. Na tej stronie internetowej będzie można znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania nurtujące osoby, które przeszły udar, a także rodziny „udarowców”. Jacek będzie też jeździł na spotkania i osobiście wspierał ludzi dotkniętych udarem i ich bliskich. Na stronie www.padnijpowstan.pl znajdą się jego artykuły, filmy, porady, zestawy ćwiczeń.

 

Sami nie damy rady

Aby wspierać pacjentów dotkniętych udarem, rozpowszechniać wiedzę na temat profilaktyki, potrzebujemy Twojej pomocy. Kup książkę dla rodziny, swojej fundacji, szpitala czy placówki promocji zdrowia.

jacek rozenek udar książka
Przewiń do góry